Różnica między Liquid BioCell a innymi suplementami zawierającymi kolagen


Kolagen jest istotną substancją, mającą wpływ na prawidłową budowę i funkcjonowanie tkanki łącznej, która spaja ze sobą liczne tkanki i narządy. Proces starzenia jest ściśle związany z utratą kolagenu, co powoduje pogorszenie się jej stanu. Przyjmowanie hydrolizowanego kolagenu o wysokiej przyswajalności, pozwala przeciwdziałać degradacji tkanki łącznej. Jednak nie wszystkie dostępne na rynku suplementy zawierające kolagen są przyswajalne w tak dużym stopniu.

Firmy, które produkują suplementy, pozyskują kolagen z różnych źródeł oraz odmiennych procesów biochemicznych. Jak dowodzą badania, czynnik ten ma wpływ na przyswajalność tej substancji przez nasz organizm. Poniższe tabele ilustrują różnice pomiędzy typami kolagenu oraz różnice w przyswajalności kolagenu pochodzącego z odmiennych źródeł. Są to potwierdzone naukowo korzyści płynące ze stosowania Liquid BioCell, produktu zdecydowanie wyróżniającego się na tle innych suplementów zawierających kolagen.

[Kliknij w obrazek aby zobaczyć w powiększeniu]

Pełna tabela podsumowująca korzyści płynące ze stosowania kolagenu Liquid BioCell,

Liquid BioCell jest jedynym na rynku preparatem o dużej zawartości wysoce wchłanialnych składników: hydrolizowanego kolagenu oraz glikozaminoglikanów (GAG), takich jak kwas hialuronowy czy siarczan chondroityny. Jest to niezmiernie istotne, ponieważ zarówno kolagen jak i glikozaminoglikany są niezbędne do zachowania prawidłowej struktury i funkcji tkanki łącznej i skóry właściwej.

Co wyróżnia Liquid Biocell na tle innych suplementów?

Jednym z najczęściej cytowanych przez specjalistów stwierdzeń z powszechnie wykorzystywanej publikacji z rekomendacjami postępowania dla lekarzy, Physician’s Desk Reference, mówi, że jedynie 5-18% składników odżywczych zawartych w suplementach w postaci tabletek jest przyswajane przez komórki organizmu ludzkiego. Oznacza to, że aż 80-95% składników zawartych w tabletkach przechodzi przez układ pokarmowy człowieka nieefektywnie, a co za tym idzie, na każde 100 dolarów wydanych na suplementy w tabletkach około 90 dolarów i jest dosłownie spłukiwane w toalecie. Liqudi Biocell eliminuje ten problem! Płyny są niezwykle szybko wchłaniane do krwiobiegu a ich absorbcja przez organizm wynosi nawet 98%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *