Badania

NAUKA RZUCA WYZWANIE PROCESOWI STARZENIA!

Preparat Liquid BioCell® zawiera hydrolizowany kolagen typu II, kwas hialuronowy oraz siarczan chondroityny, które dzięki płynnej formie suplementu są przyswajalne nawet w 98%, co zapewnia ich ogromną efektywność. Specjalny proces produkcji (Bio-Optimized™) zapewnia temu produktowi idealną masę cząsteczkową, dzięki której jest on łatwo przyswajany przez organizm człowieka. Potwierdzają to liczne badania kliniczne.

Płynny kolagen jest głównym składnikiem tkanki łącznej w organizmie i jednocześnie najbogatszym białkiem. Procesy starzenia są ściśle związane z utratą kolagenu, a to powoduje pogorszenie jakości tkanki łącznej. Kwas hialuronowy to główny składnik mazi stawowej, odpowiadający za prawidłowe nawilżenie organizmu i jędrność skóry. Wspomaga też oczy, dziąsła, skórę, włosy oraz stawy. Siarczan chondroityny to zaś glówny składnik chrząstki stawowej i amortyzator dla naszych stawów, odgrywający istotną rolę w likwidowaniu tarcia pomiędzy ruchomymi elementami stawów.

Nauka pokazuje, że dzięki Liquid BioCell® możemy znacznie opóźnić proces starzenia – zarówno starzenia skóry, jak i całego organizmu oraz stawów, wpływając na procesy regeneracyjne za pomocą suplementów o najlepszej dostępnej przyswajalności.

Spektakularne efekty zaobserwowano u osób przyjmujących Liquid BioCell® o regularnych porach, w ustalonych dawkach, przez 12 tygodni. Oto one:

ból-stawów

Działania preparatu potwierdziło liczne grono lekarzy rozmaitych specjalności – m.in. chirurgii ortopedycznej i plastycznej z najlepszych uniwersytetów z USA.

Dolegliwości odczuwane w stawach są wynikiem postępującej z wiekiem degeneracji tkanki łącznej, w której zarówno kolagen jak i kwas hialuronowy pełnią niezwykle ważną rolę.

Doktor Louis P. Brady, specjalista chirurgii ortopedycznej, mówi o Liquid BioCell®:

 W przeciwieństwie do innych suplementów diety, Liquid BioCell pozwala uzupełnić te jakże ważne substancje przyjmowane doustnie przy pomocy opatentowanego, wysoce przyswajalnego i skutecznego preparatu, który posiada badania kliniczne.

Liquid BioCell zmniejsza dyskomfort w stawach, zwiększa ich zakres ruchowy i przywraca prawidłowe funkcjonowanie.To najskuteczniejszy na rynku nutraceutyk wspierający zdrowie chrząstek stawowych.”

Działanie Liquid BioCell® potwierdzają też inni znani i szanowani lekarze ze Stanów Zjednoczonych:

ból-stawów
Jon M.Grazer, certyfikowany chirurg plastyczny
ból-stawów
Lisa Derosimo, specjalista ds. walki z otyłością
ból-stawów
John A. Giannone, lekarz weterynarii
ból-stawów
Catherine Dudick, lekarz chirurgii
ból-stawów
Kelly O’Malley Mattone, specjalistka chirurgii kosmetycznej
ból-stawów
Robert Ferguson, dietetyk i mistrz fitnessu

Wywiad z doktorem Louisem P. Brady:

Witam, nazywam się Dr Larry P Brady. Jestem emerytowanym chirurgiem ortopedycznym. Ukończyłem University of Florida oraz Emory University School of Medicine. Jestem zatwierdzonym przez komisję specjalizacji chirurgiem ortopedycznym oraz starszym wykładowcą medycyny ortopedycznej na University of Central Florida.

Jak płynny kolagen wpływa na nasze stawy?

Uważam, że w naszych stawach następuje daleko idąca poprawa jakości mazi stawowej oraz rozpoczyna się ponowne nawodnianie tkanki i łagodzenie skutków braku mazi stawowej.

Dlaczego maź stawowa jest tak ważna?

Jedną rzeczą z której prawdopodobnie nie zdajemy sobie sprawy, jest fakt że będąc w wieku 14 – 18 lat, kiedy nasze stawy i nasady kości zaczynają się zamykać, zmniejsza się przepływ krwi do każdego z naszych stawów. Od tego momentu, do końca naszego życia, odżywianie i metabolizm tkanek w naszych stawach uzależnione jest od jakości i ilości mazi stawowej.

Z jakich składników składa się Liquid BioCell?

Liquid BioCell składa się z trzech komponentów w jednej molekule. Są to kwas hialuronowy, siarczan chondroityny oraz kolagen. Kwas hialuronowy jest składnikiem który wiąże kolagen, wzmacnia tkankę kostną oraz nawilża i odżywia skórę. Kolagen jest bardzo ważnym składnikiem naszego organizmu odpowiedzialnym za skórę i ścięgna. Siarczan chondroityny jest składnikiem odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz ich wytrzymałość. Tak więc te trzy składniki są istotą Liquid BioCell.

Czy Liquid BioCell ma wpływ tylko na stawy?

Wiele osób pytało mnie czy Liquid BioCell działa tylko na stawy. Oczywiście odpowiedź jest NIE. Zaobserwowano wiele nieoczekiwanych korzyści będących skutkiem używania tego produktu. Wiadomo jest, że poprawia się jakość stawów, znikają zmarszczki na naszej skórze, odczuwamy poprawę samopoczucia.

Każdy układ narządów w naszym organizmie zbudowany jest z niezbędnych elementów jakimi są kwas hialuronowy, siarczan chondroityny oraz kolagen. Więc czy uważają państwo, że jest powód żeby uwierzyć, że każdy układ narządów ulega jednoczesnej poprawie? Ja naprawdę w to wierzę.