Liquid BioCell i jego wpływ na dzieci – historia Klary

Suplement Liquid BioCell mogą stosować także dzieci, choć głównie jego zwolennikami są jednak dorosłe osoby. W niektórych przypadkach może jednak przynieść spektakularne efekty w przypadku wspomagania zdrowia dzieci, zwłaszcza, jeśli dzieci te borykają się z problemami zdrowotnymi. Tak właśnie było w przypadku Klary, która stosuje suplement od kilku lat.

KLARA I JEJ SCHORZENIE

Klara wspomaga się suplementem, ponieważ z racji swojej wady genetycznej ma od urodzenia obniżone napięcie mięśniowe. Wpływa to m.in. na jej rozwój fizyczny, dlatego w przypadku dziewczynki niezwykle istotne jest, aby miała dużo ruchu.

Jednak ruch to nie wszystko, Klara potrzebuje też wielu witamin, minerałów i składników, które pozytywnie wpływają na jej układ kostno-stawowy i pomagają jej się rozwijać ruchowo. Aby mogła osiągnąć pełną sprawność, trzeba jej pomóc.

Suplementacja Klary przynosi znakomite efekty. Dziewczynka zdobywa odznaki w turystyce górskiej ‘Sprawny na szlaku”, radzi sobie nad wyraz dobrze w nauce pisania czy pływania. To dotyczy również prostych codziennych czynności. Ostatnio Klara pomagała piec świąteczne pierniczki:

LIQUID BIOCELL

Liquid BioCell to suplement, który dzięki trzem kluczowym składnikom – płynnemu kolagenowi, kwasowi hialuronowemu i siarczanowi chondroityny kompleksowo wspiera układ kostno-stawowy, poprawia mobilność stawów, pomaga redukować ból i inne dolegliwości. Ze względu na bogactwo składników odżywczych takich jak resweratrol czy wyciągi z 13 super owoców poleca się go także do codziennego stosowania w celu poprawy odporności organizmu i ogólnej kondycji zdrowotnej.

Więcej o Liquid BioCell można przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *