Boże Narodzenie 2019 – zwolnij na święta!

Boże Narodzenie to czas wyciszenia, ukojenia nerwów. Czas dla rodziny, tak często pomijany w pracowitej, zabieganej codzienności. Nie przygotowujmy na święta miliona dań, których nie będziemy w stanie zjeść. Nie spędzajmy całych dni na myciu okien i szorowaniu podłogi. Skupmy się na sobie i najbliższych – to najlepszy pomysł na spędzenie tego świątecznego czasu.

Aktywne Boże Narodzenie 2019

Przygotowywanie zbyt wielu ciężkostrawnych potraw, a potem leniwe zjadanie ich przez świąteczne dni. Siedzenie na kanapie przed telewizorem i oglądanie Kevina samego w domu – czy tak wyglądają Twoje święta? Jeśli jest to czas spędzany z rodziną, rzeczywiście może być miłą odskocznią od codzienności. Ale czy nie lepiej zamienić kilka smażonych mięs na smaczne sałatki, a telewizor – na spacer po świątecznym jarmarku lub parku? Z pewnością wyjdzie to na zdrowie wszystkim domownikom! A dodatkowych kilogramów poświątecznych będzie mniej, a może nawet uda się ich uniknąć.

Aktywność jest ważna także w święta – nikt nie wymaga od razu dwóch godzin na siłowni! Pamiętaj, że rodzinne spacery i wycieczki na lodowisko to też dobry pomysł.

Zbadaj się, weź witaminy

Boże Narodzenie to czas rozluźnienia, mniejsza ilość zawodowych obowiązków może też być dobrą okazją do zrobienia rutynowych badań. Kiedy ostatnio zbadałeś krew? Jeśli jesteś kobietą, kiedy ostatnio zrobiłaś USG piersi? Być może nie uda Ci się wykonać wszystkich badań w trakcie bożonarodzeniowej przerwy. Warto jednak chociaż się na nie zarejestrować i wpisać je do kalendarza na 2020 rok.

Warto pomyśleć także o odpowiedniej suplementacji. Jest naukowo udowodnione, że regularne zażywanie witaminy D (która wchodzi w skład preparatu Liquid BioCell) przedłuża życie. Witamina ta chroni nas przed nowotworami hormonozależnymi i insulinoodpornością, zapobiega chorobom układu sercowo-naczyniowego, a nawet chorobie Parkinsona! Można też stosować cały zestaw witamin, odpowiedni dla naszego wieku. Znajdziesz go w preparacie LiquidBiocell Life, który zawiera 13 super owoców i jest pełen witamin, antyoksydantów i przeciwutleniaczy.

Stosowanie preparatu LiquidBiocell wpłynie za to korzystnie na nasze stawy, a co za tym idzie – sprawność ruchową. Pozwoli nam także uwolnić się od bólu. Maź stawowa składa się m.in. z kolagenu i kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, łagodzącego dolegliwości bólowe. Nie ma lepszego sposobu na ich uzupełnienie niż produkty Modere! Sprawdź, jak możesz pomóc swoim stawom –
https://zdrowie-live.com/wp-content/uploads/2019/04/polish-modere-catalog.pdf

Wszystkiego dobrego na święta – przede wszystkim dużo, dużo zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *