Ból stawów – możesz bez niego żyć!

Czy wiesz, jak są zbudowane Twoje stawy? Czy wiesz, w jaki sposób o nie dbać i jakich składników odżywczych potrzebują, aby długo zachować zdrowie i ruchomość? Powiemy Ci, jak zredukować ból stawów i cieszyć się zdrowiem!

Budowa stawu

Staw to ruchome połączenie pomiędzy składnikami szkieletu. U człowieka występuje wiele rodzajów stawów, w zależności od spełnianej przez nich funkcji. Są to np. stawy zawiasowe, obrotowe, zawiasowo – obrotowe, śrubowe, elipsoidalne, siodełkowate, kuliste… i to nadal nie są wszystkie! Są one bardzo ważne dla układu ruchowego. Umożliwiają nam chodzenie i inne aktywności fizyczne, dlaczego niezmiernie istotne jest, żeby dbać o nie w odpowiedni sposób. Zwłaszcza, jeśli cierpimy na ból stawów – to sygnał od organizmu, że coś należy zmienić.

Tak zwane połączenie maziowe składają się z powierzchni stawowej (czyli główki i panewki stawowej), torebki i jamy stawowej. W jamie stawowej znajduje się maź stawowa, która zmniejsza tarcie i to ona jest niezwykle ważna dla utrzymania ruchomości stawu.

Organizm wytwarza maź stawową podczas aktywności fizycznej. Chroni nas to przed jej niedoborem, który powoduje nadmierne tarcie i w efekcie ból. Natomiast składniki, które powinniśmy suplementować, aby utrzymać nasze stawy w dobrym zdrowiu to kolagen, kwas hialuronowy, kwasy omega-3 i chondroityna. Sprzyjają one utrzymaniu mazi stawowej w zdrowiu i zapobiegają jej niedoborowi, redukują także ból stawów. Wszystkie niezbędne składniki znajdziesz za to w preparatach Liquid BioCell!

Liquid BioCell na ból stawów

Preparat Liquid BioCell nie tylko wpływa korzystnie na układ kostno-stawowy, uwalniając nas od bólu i poprawiając ruchomość stawów, ale też czyni cuda w całym organiźmie. Dzięki zawartości naturalnych składników i płynnego kolagenu opóźnia procesy starzenia!

Więcej o LiquidBiocell przeczytasz tutaj.

Jeśli zdecydowałeś się spróbować – zamów już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *